Blog - Edyta Pazura | MaybeBaby

Naucz swoje dziecko zdrowych nawyków!
(21.05.2018)

        Wraz z upływem czasu, świadome macierzyństwo, to najlepsze co mogłam dostać od życia.

        Moja córka ma już 9 lat i szczerze? Wiele błędów już za mną, ale i czasy były inne, możliwości dużo mniejsze. Po tych prawie 10 latach, moje podejście do wychowania dzieci- stało się bardziej „montessoriańskie”.Teraz zamiast plastikowych, grających głośno zabawek, zaopatruje się w gryzaki w kształcie warzyw i książeczki z prostymi obrazkami. Moim starszym dzieciom proponuje igłę z nitką oraz koraliki.  Staram się uczyć ich spokoju i opanowania.

        Moją dzisiejszą propozycją są kauczukowe gryzaki Oli and Carol, a dokładniej kolekcja Fruit & Veggies (warzywa i owoce). Masz do wyboru: liść jarmużu, banan, arbuz, marchewkę, brokuł i awokado :) To wyjątkowa rodzina najzdrowszych, najsmaczniejszych warzyw i owoców stworzona po to, aby już od pierwszych miesięcy życia wpajać dzieciom miłość do tych zdrowych darów natury, jednocześnie dając im radość zabawy i wspierając prawidłowy rozwój.

        Wszystkie produkty marki Oli and Carol posiadają 6 cech, które decydują o ich wyjątkowości:    

  • wykonane w 100% z naturalnej gumy z drzewa kauczukowego Hevea. Są miękkie i elastyczne, łatwo je chwycić i ścisnąć małymi rączkami, idealnie sprawdzają się jako gryzaki. Kauczuk jest wprost idealny dla niemowlęcych dziąseł!
  • Zabawki Oli and Carol są ręcznie malowane certyfikowanymi barwnikami spożywczymi, nie są sztuczne ani plastikowe. Dziecko może je gryźć zupełnie bezpiecznie.
  • Zabawki Oli and Carol ulegają biodegradacji i są przyjazne środowisku.  
  • Nietoksyczne - nie zawierają PVC (polichlorku winylu), BPA (bisfenolu), ftalanu ani nitrozaminy. Są wyjątkowo higieniczne i nie zbiera się w nich pleśń. W produktach Oli and Carol nie ma żadnych otworów, dzięki czemu nie są siedliskiem bakterii.
  • Opatrzone certyfikatem jakości – w pełni bezpieczne dla dzieci. Posiadają certyfikat dla nietoksycznych i przyjaznych środowisku zabawek przyznawany przez Bureau Veritas. 
  • Każda zakupiona zabawka Oli and Carol wspiera edukację hinduskich dzieci.

    Gryzaki Oli and Carol możesz znaleźć na stronie www.muppetchop.eu